Bratislavacity.sk - Úvod
Bratislavacity.sk - Úvod Bratislavacity.sk in English
Utorok, 25. júna 2019 | 22:00 @ 250 | onLine: 1

NAJ.skNa tomto mieste budú uverejňované odkazy na stránky, ktoré sa zaoberajú problematikou hlavného mesta. Napravo nájdete najrelevantnejšie odkazy.

Hotely
www.bratislavahotels.com
Bratislava Hotels and Travel Tips - Databáza hotelov, hostelov a penziónov v Bratislave s podrobnými popismi, fotografiami, cenníkmi, možnosťou rezervácie on-line a množstvom užitočných rád pre návštevníkov Bratislavy.

Shooting Range in Bratislava – website of Bratislava Shooting Club - Safe shooting range located only few minutes from city centre, offering wide selection of historical and modern weapons. All under supervision of experienced instructors.

Občianske združenia
www.mulice.szm.sk
Občianske združenie Mládež ulice - Cieľovou skupinou sú deti a mladí ľudia (5-20 roční), prevažne Rómovia, zo sídliska na Stavbárskej ulici v Bratislave (Pentagon). Sú to deti a mládež v ohrození, s rastúcou závislosťou na drogách, žijúce v rizikovom prostredí.

 
bratislava.sk
Oficiálna stránka hlavného mesta SR Bratislavy.
bratislavskynadhlad.sk
Programy kín, divadiel a rôznych akcii.
VVPG
Vlado's Virtual Photo Gallery
ron-del.net
Rozsiahla galéria fotografií z Bratislavy.
© 2000-2019, Bratislavacity.sk. Všetky práva vyhradené. | English

Bratislavacity.sk. Zakopane, Poland

Žiadna časť tejto stránky nemôže byť reprodukovaná bez písomného súhlasu autora. Maximálna snaha bola vyvinutá na zaručenie presnoti informácii, autor však nenesie žiadnu zodpovednosť za následky spôsobené prípadnými omylmi.